У Волинській ОДА розповіли, що у невеликому селі області місцеві жителі почали відроджувати вівчарство. Поблизу білоруського кордону, в селі Почапи, вівць нараховується вже більше 600 голів, передає Луцьк24.
Місцеві жителі звикли позначати своїх вівць хрестами на спині, або кольоровими смужками, щоб не плутати тварин з сусідськими. Вівці є у кожного жителя села, які пасуться разом на одному пасовищі. В селі також працюють декілька пастухів, але тварини знають свою домівку, і далеко від двору не відходять. Вівць тримають як молоді жителі, так і пенсіонери, так як в селі заробляють з їх допомогою. Раніше люди продавали шкури на вовну, але зараз дана продукція не є популярної серед покупців, тому покупають лише м’ясо.
Місцеві жителі села планують розвивати тримання вівць, але переймаються війною. До білоруського кордону від села Почапи усього 10 кілометрів, тому деякі мешканці виїхали зі свого дому на початку повномасштабного вторгнення.
