14 березня до правоохоронців почали надходити повідомлення про замінування у місті обласної ради та міської ради.
Про це повідомили у виданні «Конкурент», передає Луцьк24.
Всіх відвідувачів та працівники державних установ було евакуйовано. На місці працюють правоохоронці та сапери.
Деталі замінування не повідомляються.
