Голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко повідомив, що 15 серпня росіяни атакували Луцьк. В результаті прильоту у одне із підприємств обласного центру вже відомо про трьох загиблих, передає Луцьк24.
В ніч на 15 серпня росіяни масовано обстріляли українські міста ракетами. У Волинській області лунали вибухи від роботи ППО, однак приліт у Луцьку відбувся. На місці досі працюють відповідні служби, вже відомо про трьох загиблих, та ще декілька лучан знаходяться у лікарні.
Росіяни здійснювали масовану атаку з моря та повітря. Повітряні сили повідомили, що усього було збито 16 крилатих ракет.
