У прес-службі прокуратури Волинської області повідомили, що у місті був затриманий чоловік з наркотиками та психотропними речовинами, які він намагався збути, передає Луцьк24.
Правоохоронці затримали мешканця Ківерців, та при огляді у нього було знайдено 50 грам амфетаміну. У автомобілі злочинця поліцейські знайшли канабіс, електронні ваги, картки, міс-карти та зіп-пакети. Він готувався до збуту заборонених речовин. У Ківерцях також було оглянуто оселю чоловіка, де також були знайдені наркотики, 9 кущів конопель та гранату.
Чоловікові було оголошено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Наразі прокурори наполягають на обранні йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
