У Секторі комунікації поліції Волинської області повідомили, що у населених пунктах регіону «працювали» шахраї. Пара чоловіка та жінки обманювали неуважних продавців, передає Луцьк24.
Двоє осіб з Сумської та Полтавської області наживалися на продавцях у населених пунктах Волинської області. Спершу жінка заходила до магазину чи кафе, розмовляла з продавцями, просила якийсь товар і показувала гроші, аби розплатитись за нього. Тим часом невідомий чоловік поруч відволікав увагу продавців. Коли ж вони знову починали спілкуватись з жінкою, та висловлювала претензії, щоб їй дали решту, мовляв, щойно ж вона розплатилась за товар. Розгублені продавці видавали решту – по кілька сотень гривень за раз.
Поліцейські розповіли, що до них не зверталися продавці або власники магазинів, а спершу до відділку зателефонували очевидці. Завдяки оперативності та злагодженій роботі поліцейських шахраї затримані, їм вже оголошено про підозру за ч. 2 ст. 190 Кримінального Кодексу. За це зловмисникам максимально може загрожувати позбавлення волі до 3 років.
