Колишній лікар-гінеколог отри мав судимість за сутенерство. Виявилося, що покарання за дану діяльність він отримує не вперше, передає Луцьк24.
Першу судимість за сутенерство чоловік отримав у 2020 році, тоді він отримав покарання у вигляді трьох років умовного строку. На другий раз колишнього гінеколога було засуджено до п’яти років тюрми.
Стало відомо, що колишній лікар самостійно «відкрив бізнес» та зводив повій з чоловіками. За одну зустріч чоловік отримував винагороду у розмірі 3 тисяч гривень. Наразі вирок суду вже набув чинності та злочинець вже відбуває покарання.
