У Луцькій районній раді планують відправити проект звернення до Президента України та Генерального прокурора, де просять розслідувати всі правопорушення та зловживання, які вчинив Ківерцівський міський голова Олександр Ковальчук, передає Луцьк24.
Текст звернення до влади та прохання усунути з посади міського голову Ківерців розглянуть на найближчій сесії, на яку з лав ЗСУ прибуде заступник голови Луцької райради Сергій Сівак. У документі зазначено, що громадськість обурена поведінкою Олександра Ковальчука, який нехтує законодавством України та моральними принципами. Особливо негативне ставлення цей посадовець заслужив у військовослужбовців Збройних Сил України, волонтерів, патріотично налаштованих громадян.
Нагадаємо, що з Ківерцівським мером почалися скандали з того моменту, коли він оголосив тендер на будівництво стадіону за 145 мільйонів гривень. Місцеві мешканці обурились таким тратам міськради й вимагали витрачати гроші на армію, а не на стадіони.
