Голова Коломийської міської адміністрації повідомив, що із міських бюджетів були виділені кошти для адресної допомоги українським військовослужбовцям. На одного військового розраховано 15 тисяч гривень, передає Луцьк24.
Представник влади зазначив, що матеріальну допомогу українським захисникам було схвалено депутатами. Для того, щоб військовий Збройних сил України зміг отримати виплати на амуніцію, йому потрібно буде подавати заяву у ЦНАП. При цьому наразі невідомо, які документи знадобляться.
