В Україні платіжки за спожитий газ надходять до поштових ящиків за допомогою «Укрпошти», однак буває так, що квитанції губляться. У «Нафтогазі» розповіли, що робити у такому випадку, передає Луцьк24.
У компанії пояснили, що у українців є альтернативний варіант. Сформувати рахунок для оплати за спожитий газ можна за допомогою особистого кабінету, або чат-ботів GASUA у Viber чи Telegram.
Якщо для споживача необхідний саме паперовий рахунок, то його можна самостійно роздрукувати в терміналах EasyPay. Для роздрукування платіжки потрібно:
- знайти термінал EasyPay та у верхній частині екрана ввести «Нафтогаз», та вибрати послугу рахунок на оплату;
- ввести номер особового рахунку;
- для отримання паперової платіжки натиснути «Друк».
Українцям нагадали, що після користування терміналами потрібно обов’язково виходити з системи, щоб уникнути ризику потрапляння особистої інформації до рук шахраїв.
