У прес-службі Волинської філії «Газмережі» повідомили, що з 1 грудня 223 року мешканці Волинської області повинні здійснювати оплату за послуги за новини реквізитами Волинської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України», передає Луцьк24.
Тариф для мешканців Волинської області не змінився, та складає 1,88 гривень за 1 кубічний метр. Особові рахунки клієнтів залишається незмінним. Вони десятизначні та починаються на 0200.
З 1 грудня за доставку газу слід оплачувати за новими реквізитами Волинської філії «Газмережі». Згідно з умовами Типового договору розподілу природного газу, затвердженого НКРЕКП, сплачувати за послуги газорозподільної компанії необхідно щомісяця до 20 числа, тобто за грудень – до 20 грудня.
