Голова Національної комісії з тарифів Констянтин Ущаповський повідомив, що у 2024 році тарифи на електроенергію підвищаться на 15%, передає Луцьк24.
Ущаповський розповів, що з 1 січня влада повинна робити розрахунки бюджету. Через це можливе підвищення тарифів на електроенергію для населення країни. Максимальний відсоток підвищення складає 15%. Вартість електроенергії для українців у 2024 році можу становити до 3 гривень за кіловат-годину.
Міністр соціальної політики Оксана Жолнович повідомила, що у владі обговорюють питання підвищення тарифів. Дані розмови з’явились нещодавно, незважаючи на те, що під час війни діє мораторій на підвищення тарифів для населення країни.
