У Ківерцях Волинської області невідомі закинули «коктейль Молотова» на подвір’я будинку. На щастя, обійшлося без постраждалих, передає Луцьк24.
Головний спеціаліст сектору комунікації ГУНП у Волинській області Олег Плазовський розповів, що невідомі люди кинули на подвір’я жилого будинку «коктейль Молотова». Вогонь відразу погас, та зачепив тільки траву біля будинку. Саме приміщення та люди, які знаходились в ньому, не постраждали.
Власники будинку не знають, хто міг вчинити підпал, так як ні з ким не було конфліктів. Очевидців ситуації не було, тому власники збираються написати заяву у поліцію.
