У Луцьку водій з 25-кратним перевищення допустимої норми алкоголю у крові вчинив ДТП біля пішохідним переходом, передає Луцьк24.
25-кратне перевищення допустимої норми алкоголю в крові вважається смертельним, тому водій не міг контролювати транспорт, сидячи за рулем. Водій Geely не дотримався безпечної дистанції та в’їхав у BMW, що зупинився перед нерегульованим пішохідним переходом.
У поліції повідомили, що чоловік погодився пройти освідування за допомогою спеціального приладу, однак одразу зізнався правоохоронцям, що він сильно п’яний. За скоєну ДТП водію загрожує штраф до 17 тисяч гривень.
