До Комунального підприємства «Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради» звернулася жінка з прохання відшкодувати моральну шкоду через смерть людини, передає Луцьк24.
Стало відомо, що у лікарні Волинської області помер пацієнт, через що жінка почала вимагати компенсацію. Суд ухвалив прохання мешканки, та зобов’язав лікарню відшкодувати їй 50 тисяч гривень за моральну шкоду.
В повному обсязі рішення суду з’явиться 6 листопада 2023 року. Відомо, що керівництво Горохівської багатопрофільної лікарні збирається подавати апеляцію за даним вироком.
