З 1 грудня 2024 року у Луцькій міській стоматології зміниться графік роботи.
Про це повідомили на сторінці клініки, передає Луцьк24.
З 1 грудня 2024 року в Комунальному підприємстві «Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка» відбудуться зміни, спрямовані на оптимізацію робочих процесів і підвищення якості обслуговування.
За рішенням керівництва, чергування медичного персоналу у вихідні дні (неділю) буде скасовано. Це дозволить зменшити навантаження на співробітників та забезпечити більш якісне обслуговування в будні дні.
