Заступниця начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Вікторія Темчишена заявила, що Волинська область готова до опалювального сезону на 63%. Всі ремонти обладнання та теплових систем планують завершити до 1 жовтня, передає Луцьк24.
За словами Темчишиної, спеціалісти приділяють особливу увагу готовності об’єктів критичної інфраструктури. Зокрема, виконують планові поточні та капітальні ремонти, а також регламентні роботи, готують резервні джерела живлення електричної енергії на випадок аварійних вимкнень, формують аварійні бригади та виконують інші важливі завдання. Триває робота щодо зменшення використання природного газу та підвищення ефективності теплового господарства, в тому числі переведення споживачів приватних та малоповерхових житлових будинків на альтернативні види опалення.
Поруч із тим, в області збільшується кількість населення, що встановлює сонячні батареї. Лише з початку 2022 року чисельність індивідуальних побутових споживачів, які встановили сонячні батареї, зросла на 21%. Це зменшує навантаження на інфраструктуру, тому опалювальний сезон у Волинській області може початися вчасно.
