З 14 травня майже по всій території України почалися обмеження електропостачання. Експерти попереджають українців, що до відключення світла потрібно звикати.
Про це повідомили у виданні «ТСН», передає Луцьк24.
Наразі в Україні 73% електростанцій пошкоджені або повністю зруйновані. Запорізька АЕС, яка постачала більше 40% електроенергії, наразі окупована. Навіть з інших країн Україна не може закупити достатньо електроенергії для населення, так як дроти не в змозі пропускати більше 15% тої кількості, що потрібно для потреб країни.
Директор Центру дослідження енергетики Олександр Харченко вважає, що до відключення світла українці повинні звикати. Подібна ситуація може тривати щонайменше ще два роки, а у деякі періоди може погіршуватися.
