У Волинській області правоохоронці затримали чоловіка, який 24 квітня скоїв резонансну ДТП, збивши 16-річного мотоцикліста, після чого втік з місця події.
Про це повідомляє Головне управління Нацполіції Волині, передає Луцьк24.
Аварія трапилась на вулиці Центральній у селі Волиця, що у Володимирському районі. За попередніми даними, 40-річний водій легкового автомобіля Volvo виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з мотоциклом Forte, за кермом якого перебував неповнолітній.
Після удару водій не тільки не надав допомогу, а й утік з місця ДТП, залишивши постраждалого на дорозі.
Юного мотоцикліста з травмами швидко госпіталізували до місцевого медичного закладу. Його стан наразі уточнюється, однак відомо, що допомога була потрібна терміново.
Після розшукових дій поліції стало відомо: чоловік був у стані алкогольного сп’яніння. Результат тесту на алкоголь — 1,25 проміле, що суттєво перевищує допустиму норму.
Щоб уникнути відповідальності, водій приховав авто у полі, сподіваючись уникнути покарання. Однак поліція швидко вийшла на його слід і вже затримала порушника.
Наразі слідчі вирішують питання щодо оголошення йому підозри та обрання запобіжного заходу. Водієві можуть інкримінувати порушення правил дорожнього руху, скоєне у стані сп’яніння з тяжкими наслідками, а також залишення потерпілого в небезпеці — що передбачає реальне тюремне покарання.
