Директор комунального підприємства «Луцьктепло» Іван Скорупський повідомив, що з 1 вересня будуть припинені послуги з постачання гарячої води населенню, передає Луцьк24.
Скорупський розповів, що водопостачання у місцевих мешканців буде відсутнє до тих пір, поки не врегулюються організаційні труднощі, викликані змінами щодо розрахунків. Мова йде про постанову Кабінету Міністрів України про введення нового механізму розрахунків теплопостачальними підприємствами із постачальником природного газу шляхом автоматичного списання частки надходжень.
Директор «Луцьктепло» повідомив, що зі свого боку компанія виконала всі необхідні зобов’язання. На сьогоднішній день невідомо, коли саме до будинків лучан зможе повернутися гаряча вода.
