Через витік на тепломережі у Луцьку декілька дев’ятиповерхових будинків залишилися без опалення.
Про це повідомили на сторінці ДКП «Луцьктепло», передає Луцьк24.
На вулиці Конякіна у Луцьку будинки залишилися без опалення, та ремонті роботи ще не почалися. Фахівцями було локалізовано витік, тому аварія наразі не несе небезпеки лучанам.
Відновлення опалення у будинках Луцька відбудеться після завершення ремонтних робіт. Точних дат не було названо.
