З 6 травня 2025 року Укрзалізниця відкриває нове залізничне сполучення між Коломиєю та Луцьком. Регулярний регіональний поїзд №815/816 курсуватиме через Івано-Франківськ і Львів, забезпечуючи пряме денне сполучення між трьома обласними центрами та Волинню.
Графік руху:
У напрямку Луцька (четвер–неділя):
- Відправлення з Коломиї о 06:55, прибуття до Луцька о 14:20.
- Основні зупинки: Івано-Франківськ (07:37–07:40), Ходорів (08:53–08:54), Львів (10:10–10:26), Підзамче (10:37–10:39), Радехів (11:55–11:56), Горохів (12:31–12:32).
У напрямку Коломиї (четвер–неділя):
- Відправлення з Луцька о 15:17, прибуття до Коломиї о 22:35.
- Зупинки: Горохів (17:07–17:08), Радехів (17:42–17:43), Підзамче (19:05–19:07), Львів (19:18–19:41), Ходорів (20:47–20:48), Івано-Франківськ (21:50–21:53).
У понеділок, вівторок та середу поїзд №815/816 курсуватиме між Коломиєю та Львовом, що дозволить щоденно підтримувати зручне сполучення між Івано-Франківськом і Львовом, а також здійснювати технічне обслуговування рухомого складу.
На маршруті працюватиме модернізований рейковий автобус PESA 620M, розрахований на 95 сидячих місць другого класу. Він оснащений кондиціонером, бездротовими зарядними пристроями та має плавний, тихий хід для комфортних подорожей.
Квитки на новий маршрут будуть доступні з 27 квітня через мобільний застосунок Укрзалізниці, сайт booking.uz.gov.ua та у касах вокзалів.
