Командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв розповів, що у Волинській області військові облаштовують оборонні позиції. Це зв’язано з тим, що Волинь межує з Білоруссю, яка несе загрозу для України, передає Луцьк24.
Наєв зазначив, що командири рот, бригад взводів та батальонів Волинського напрямку отримали низьку завдань. Сили оборони повинні завжди бути готовими до реагування на наміри ворога. Через деякий час відбудеться перевірка кожного опорного пункту.
Військові у Волинській області покращують вогневі позиції та проводять тренування. У цьому регіоні наразі перебуває багато військових, які повернулися з виконання завдань на сході, тому вони часто проводять навчання серед бійців.
