На Волині 42 школи були переведені на дистанційне навчання через ріст захворюваності на грип та ГРВІ.
Про це повідомили у виданні «Суспільне», передає Луцьк24.
У Ковельському районі 21 навчальний заклад був зачинений на карантин. 13 шкіл було переведено на дистанційне навчання у Камінь-Каширському районі. 6 закладів освіти зачинено у Луцькому районі.
Наразі невідомо, коли у навчальних закладах Волинської області відновиться очне навчання. Діти отримують знання дистанційно. Відомо, що кількість хворих на цьому тижні перевищено у два рази, ніж у попередньому.
