На Волині правоохоронці викрили нову схему незаконного оформлення інвалідності для чоловіків призовного віку.
За даними слідства, до організації оборудки були причетні троє місцевих жителів, серед яких працівниця медичного закладу.
Про викриття повідомили у Державній прикордонній службі України, передає Луцьк24.
Слідчі встановили, що учасники схеми допомагали військовозобов’язаним отримувати фіктивні медичні документи для подальшого оформлення групи інвалідності та уникнення мобілізації.
Організаторкою оборудки, за версією правоохоронців, була 47-річна мешканка Ковеля. Разом зі спільниками вона налагодила механізм отримання грошей за вплив на процес оформлення необхідних документів.
Вартість таких послуг становила 8 тисяч доларів з людини. Гроші передавали частинами.
Правоохоронці затримали підозрюваних 6 травня після передачі чергової частини коштів у сумі 4 тисячі доларів.
Усім трьом фігурантам повідомили про підозру у зловживанні впливом, вчиненому групою осіб за попередньою змовою. Наразі тривають слідчі дії.
