У Володимирі Волинської області 22 листопада будуть застосовувати графіки погодинних відключень світла.
Про це повідомили на сайті «Волиньобленерго», передає Луцьк24.

НЕК «Укренерго» запровадило обмеження на споживання електроенергії в області в період з 06:00 до 22:00.
У разі недотримання встановлених лімітів споживання можуть бути введені графіки аварійних відключень.
