У Ковелі Волинської області водійка збила двох людей.
Про це повідомили у поліції Волинської області, передає Луцьк24.
45-річна місцева мешканка знаходилася за кермом автомобіля «Рено Меган». Вона не впоралася з керуванням транспорту, виїхала на бордюр, де збила двох людей 58 та 39 років. Постраждали отримали ушкодження різної тяжкості. Один з них був госпіталізований.
За цим фактом слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Триває досудове розслідування.
