У Волинській ОВА повідомили, що 10 серпня у центрі Луцька відбулась презентація виставки «Комунізм=Рашизм». Лучани та гості міста мають змогу до вересня ознайомитися з виставкою, передає Луцьк24.
Директор Архіву національної пам’яті Ігор Кулик зазначив, що українці є тим, що найбільше ненавидить Росія. Мінімум останні сто років росіяни намагаються знищити все українське, і навіть самих людей. Метою виставки «Комунізм = Рашизм» є показати українцям, що будь-яке зло повинно бути покаране, і лише в Україні живуть люди, які можуть це зробити. Незасуджене зло привело до повномасштабної війни, яку Росія сбогоді веде проти України. Тепер ми пожинаємо плоди незасудженого зла: комунізм поступово переріс у рашизм.
Ігор Кулик зазначив, що «ця виставка про те, аби показати, що люди, які стали жертвою цих режимів, були і в XX, і в XXI століттях. Ми про них знаємо та пам’ятаємо. Бо якщо ми забудемо про цих людей, то історія може знову повторитися».
