У ніч проти 25 жовтня росіяни знову вдалися до терору. У цей раз вони намагалися влучити у Хмельницьку АЕС, передає Луцьк24.
Внаслідок вибуху були пошкоджені вікна у лабораторно-побутовому комплексі. У області було знеструмлено понад 1800 споживачів, і наразі невідомо, коли саме у людей з’явиться світло у будинках.
Окупанти не покидають спроб влаштувати ядерну катастрофу в Україні.
