У Луцьку найближчим часом можуть завершити опалювальний сезон, оскільки синоптики прогнозують підвищення температури повітря.
Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету міської ради у середу, 18 березня, передає Луцьк24.
Згідно з ним, теплопостачальні підприємства та інші суб’єкти господарювання, які надають послуги з теплопостачання у місті та населених пунктах Луцької міської територіальної громади, мають припинити подачу тепла після стабільного потепління.
Йдеться про ситуацію, коли середньодобова температура зовнішнього повітря перевищуватиме позначку +8 градусів упродовж трьох днів поспіль. Саме за таких погодних умов буде офіційно завершено опалювальний період 2025/2026 років.
