6 лютого у Луцьку будуть зустрічати воїна, якого звільнили з російського полону.
Про це повідомили на каналі «Автомайдан Луцьк», передає Луцьк24.
Про повернення з російського полону захисника з Луцького району Віталія Войтовича стало відомо 15 січня 2025 року. У цей день до України повернули 25 військовополонених, які мали тяжкі поранення та серйозні проблеми зі здоров’ям.
Сьогодні, 6 лютого, Луцьк готується зустріти Віталія Войтовича. Урочистий прийом відбудеться на Замковій площі о 18:30.
Організатори закликають усіх охочих прийти з українськими прапорами, щоб створити «живий ланцюг» єдності та підтримки.
