57-річний чоловік наразі знаходиться у терапевтичному відділенні лікарні Луцького району. До медиків його привезли небайдужі люди, які помітили його у покинутому будинку, передає Луцьк24.
Чоловік розповів, що він місяць пролежав у лікарні, так як не може самостійно пересуватися та обслуговувати себе. Тоді працівники Луцького тер центру відвезли його в будинок, де вже більше 10 років ніхто не живе. По документам дане помешкання належить йому, однак сам будинок не жилий, та інваліду в ньому неможливо існувати.
Місцеві мешканці помітили немічного чоловіка у будинку, і відвезли його до лікарні. Жителька Волині впевнена, що соціальні працівники не мали права залишити чоловіка у тому будинку, де немає нічого для життя, тим більш для людини, яка не може себе самостійно обслуговувати. Наразі чоловік чекає операції, однак не знає, куди саме відправиться жити після реабілітації.
