У Луцьку пацієнтці лікарня повернула гроші, які вона заплатила за лікування інсульту.
Про це повідомила Голова НСЗУ Наталія Гусак під час конференції з представниками регіональних медіа у стінах Волинської ОДА, передає Луцьк24.
Жінка отримала лікування інсульту та заплатила за це по вимогам лікарні. Після чого вона направила скаргу на Національну службу здоров’я України. Як відомо, гроші на лікування інсульту виділяє держава, тому пацієнтам дана послуга повинна надаватися безкоштовно. У 2023 року Луцьке ТМО повернуло кошти жінці.
Наталія Гусак зазначила, що українці мало обізнані у програмах та сумах, які виділяє країна. У 2024 році програма медичних гарантій складає 159 мільярдів гривень, тому подібні маніпуляції продовжують бути безкоштовними для українців.
