На вихідних на Волині прогнозують потепління до 21 градуса тепла, тому було прийнято рішення вимкнути опалення у будинках, передає Луцьк24.
Опалювальний сезон розпочався 18 жовтня, однак погода сприяє його «паузі». 21 та 22 жовтня у будинках Луцька тепло буде припинене.
Наразі невідомо, коли повернуть тепло у будинки місцевих мешканців. Процедура буде залежати від погоди.
