У жовтні лучани відчули помітне похолодання. У зв’язку з тим у місті починається опалювальний сезон, передає Луцьк24.
18 жовтня тепло з’явиться у лікарнях, школах та дитячих садках.
У Луцькій міській раді повідомили, що надходження опалення у будинки мешканців буде відбуватися протягом трьох днів.
