У селі Копачівка Луцького району стався нещасний випадок.
Про це повідомила речниця поліції Волинської області Ольга Бузулук, передає Луцьк24.
38-річна жінка, яка працювала адміністраторкою в готельно-ресторанному комплексі «Зелений гай», впала з другого поверху. Незважаючи на намагання лікарів врятувати її, через три дні вона померла в реанімації.
Інцидент стався 25 січня. Жінка перебувала в реанімації три дні, проте 27 січня померла.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) з поміткою «нещасний випадок». Наразі триває розслідування, щоб встановити причини трагедії.
