У селі Боголюби Луцького району 2 червня автомобіль здійснив наїзд на 12-річного пішохода.
Про це повідомили у КП «ВОЦЕМДМК», передає Луцьк24.
Виклик до екстреної медичної допомоги надійшов о 09:58. Унаслідок ДТП хлопець отримав політравму. Медики доставили дитину до лікарні для надання необхідної допомоги.
Обставини інциденту з’ясовують правоохоронці.
