Мешканка села Вербаїв Волинської області утримувала двох чоловіків у трудовому рабстві. Луцький суд виніс покарання 62-річній жінці у вигляді року іспитового терміну та виплату постраждалим моральної шкоди.
Про це йдеться у реєстрі судових справ, передає Луцьк24.
Слідство встановило, що з одним із чоловіків жінка домовилась про співпрацю у 2013 році, і пообіцяла йому платити по 100 гривень на день. Однак у результаті жінка не платила грошей працівнику, а тільки годувала, купляла для нього алкоголь та цигарки. Чоловік пішов з даної «роботи» у 2021 році, коли на її ферму прийшов новий працівник.
Обоє робітників заявили правоохоронцям, що умови проживання на фермі були нестерпними, а годували їх зіпсованими продуктами. Волинянка погрожувала чоловікам своїм зятем, щоб вони не мали думки втекти.
Суд визнав жінку винною у порушенні ч.1 та ч.2 ст. 149 ККУ (торгівля людьми). Волинянка отримала рік іспитового терміну, а також її зобов’язали сплатити двом екс-працівникам по 20 тисяч гривень моральної шкоди.
