15 лютого українські перевізники організовують акцію протесту під пунктом пропуску «Ягодин» на кордоні з Польщею.
Про це повідомили у Державній прикордонній службі України, передає Луцьк24.
Представники громадської організації «Перевізники західного регіону» збираються підтримати дух українців, які перебувають у блокаді через польські дії. Учасники зберуться у Луцьку, після чого вирушать на кордон.
Керівник організації Віталій Коценко зазначив, що їхньою задачею буде блокувати та фіксувати факти об’їзду блокади польськими перевізниками у сторону України, так як це є несправедливим. Поки українці стоять у блокаді, польські перевізники без перешкод завозять товар в Україну, а поліція їм у цьому допомагає.
