У Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф повідомили, що на території області від переохолодження померла людина, передає Луцьк24.
Не повідомляється, при яких саме умовах померла людина при охолодженні. Стало відомо, що з 13 по 22 листопада вже 19 людей звернулися до лікарів з переохолодженням та з травмами кінцівок.
Медики попереджають, що у часи морозів підвищується ризик холодової травми та переохолодження. Необхідно обирати одяг по температурі, та уникати охолодження кінцівок. При необхідності одразу звертатися до медичних установ за допомогою.
