20 березня розпочалася чергова магнітна буря, яка 23 та 24 березня збільшить свою силу.
Про це повідомляють у виданні Meteoagent, передає Луцьк24.
23 та 24 березня очікується геомагнітний шторм потужністю у 7 балів. Магнітна сфера Землі знаходиться у перезбудженому стані, тому більшість її населення можуьб відчувати наступні симптоми:
- Головний біль;
- Запаморочення;
- Нудоту;
- Слабкість.
25 березня сила шторму зменшиться до 4 балів, після чого люди почнуть відчувати полегшення. На вихідних рекомендується відмовитися від важкої праці, вживання алкогольних напоїв та жирної їжі. Варто обирати легкий раціон та більше перебувати на свіжому повітрі, щоб зменшити симптоми метеозалежності.
