У селі Колпитів Волинської області троє чоловіків підірвалися на боєприпасі.
Про це повідомили на телеканалі «Аверс», передає Луцьк24.
На місце вибуху прибули правоохоронці та лікарі швидкої допомоги. За попередньою інформацією всі троє людей загинули майже миттєво внаслідок вибуху.
Виявилося, що у лісі знаходився нерозірваний боєприпас часів Другої світової війни. Наразі невідомо, він підірвався самостійно, або постраждалі його зачепили. Внаслідок вибуху загинули чоловіки 1985, 1988 та 1996 років народження. Один з них встигнув зробити дзвінок після детонації та покликати на допомогу.
