Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Волинській області завершили розслідування проти колишнього директора однієї з лікарень Маневицької громади.
Про це повідомили у ТУ БЕБ у Волинській області, передає Луцьк24.
За даними слідства, посадовець у змові з керівником підрядної компанії організував закупівлю системи кисневого постачання для лікарні за гроші, виділені на боротьбу з COVID-19, за завищеною ціною. В офіційних документах вони навмисно вказали неправдиві відомості про реальну вартість обладнання.
У результаті система обійшлася майже вдвічі дорожче за ринкову ціну, завдавши місцевому бюджету збитків понад 1,6 мільйона гривень. Ці цифри підтвердили Державна аудиторська служба України та судово-економічна експертиза.
Колишньому керівнику лікарні та директору підрядної компанії вже повідомили про підозру за частиною 5 статті 191 та частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт скеровано до суду.
Оперативний супровід у справі забезпечує СБУ у Волинській області, а процесуальне керівництво здійснює Волинська обласна прокуратура.
