На Волині стався трагічний інцидент: жінка намагалася вчинити самогубство на території монастиря.
Про це повідомили у поліції Волинської області, передає Луцьк24.
Подія відбулася 3 березня близько 15:35 у селі Мирці Ковельського району. Жінка, яка перебувала в одній із кімнат готелю при Милицькому чоловічому монастирі, вистрибнула з вікна.
За даними правоохоронців, жінка є мешканкою Ковеля. Після інциденту її доставили до лікарні, де вона отримує необхідну медичну допомогу. Стан її здоров’я залишається під контролем лікарів.
Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 120, частиною 1 Кримінального кодексу України (доведення до самогубства). Наразі триває слідство, під час якого правоохоронці з’ясовують усі обставини трагедії. Підозр поки що нікому не пред’явлено.
Цей випадок ще раз нагадує про важливість уваги до психічного здоров’я та необхідність підтримки тих, хто опиняється у складних життєвих ситуаціях.
