З 5 по 12 березня у Києві проходив Чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів з порушеннями слуху.
Про це повідомили у Центрі з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю, передає Луцьк24.
На Чемпіонаті України з кульової стрільби змагалися спортмени з наступних регіонів:
- Волинська область;
- Київська область;
- Вінницька область;
- Дніпропетровська область;
- Кіровоградська область;
- Одеська область;
- Рівненська область;
- Чернігівська область;
- місто Київ.
Волинську область представляли Олександр Колодій, Наталія Димитрашко, Михайло Іщенко та Софія Брилюк. Тренери спортсменів виступили Вікторія Свереда та Олександр Платонов.
Олександр Колодій став переможцем Чемпіонату України. Спортсмен відпрацював п’ять дисциплін, виборовши 2 золоті медалі, 1 срібну та 2 бронзові.
