На Волині співробітники ДСНС звільнили водія, який постраждав у дорожньо-транспортній пригоді.
Про це повідомили у ДСНС Волині, передає Луцьк24.
Аварія сталася 8 квітня поблизу села Береськ, що входить до складу Доросинівської громади Луцького району. Унаслідок зіткнення в одному з автомобілів водій опинився заблокованим у салоні.
На місце пригоди оперативно прибули рятувальники аварійно-рятувального загону спеціального призначення з Луцька. За допомогою спецобладнання вони провели деблокування постраждалого та передали його працівникам екстреної медичної допомоги.
