У поліції Волинської області повідомили, що 19-річна мешканка міста знаходилась в пошуку оренди житла. Шахраї залишили її без домівки, вкравши 4500 гривень, передає Луцьк24.
Потерпіла розповіла, що шукала квартиру в оренду на популярній платформі OLX. Вона знайшла оголошення про здачу квартири у Луцьку за 4500 гривень, однак орендодавець повідомив, що потрібно заплатити залог у вигляді оплати за один місяць проживання. Після оплати «авансу» зловмисник перестав брати слухавку.
Правоохоронці попереджають, що оголошення в соціальних мережах та на платформах можуть бути від шахраїв. Не рекомендується відправляти гроші за послугу до того, як орендодавець надав документи на квартиру, та був складений договір на оренду житла.
