У Волинській області військовозобов’язаним почали приходити повістки поштою.
Про це повідомили у Територіальному центрі комплектування, передає Луцьк24.
Повістки почали надсилати за адресою, яку вказував військовозобов’язаний у ТЦК. Якщо чоловік не оновлював свої дані, то повістка приходить за місцем реєстрації.
Відомо, що повістка вважається врученою, навіть якщо адресат не зміг її отримати за будь-яких причин. Після отримання повістки військовозобов’язаний повинен з’явитися у військкомат у вказаний час.
