У Ковелі Волинської області двоє дітей шести і дев’яти років отруїлися чадним газом, передає Луцьк24.
У Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги повідомили, що карета швидкої допомоги доставила дітей до лікарні у задовільному стані.
Наразі причини отруєння дітьми чадним газом уточнюються. Постраждалі отримують необхідну допомогу від лікарів.
