У Волинському обласному центрі контролю та профілактики хвороб повідомили, що у Луцькій громаді був зафіксований випадок зараження вірусним гепатитом А, передає Луцьк24.
Стало відомо, що гепатит А був діагностований у дорослої людини. Коло людей, які контактували з нею, пройшли обстеження та отримали негативні результати.
Наразі людина з гепатитом А була госпіталізована та отримує необхідне лікування від спеціалістів.
