З 9 по 12 грудня у Волинській області було оголошено І рівень небезпечності. Причинами цього є погіршення погодних умов, передає Луцьк24.
9 грудня на території Волині різко погіршаться погодні умови. Очікується сильна хуртовина та ожеледиця. Водіїв закликають не виїжджати на дороги без великої потреби.
У кожній громаді Волинської області спеціалісти вже готові до очищення доріг та обробки асфальту від льоду. Мешканців регіону закликають дбати про свою безпеку виходячи з дому.
